fbpx
 

Kronostep SPC flooring

KRONOstep SPC Flooring

Vodotesné vinylové dosky Kronostep SPC – od obývacej izby po kuchyňu a kúpeľňu

Vodotesné panely SPC   (kompozit z kamenného plastu) sú novinkou na trhu s podlahovými krytinami. Pri príprave na renováciu sa im oplatí venovať pozornosť, pretože podlaha je investíciou na mnoho rokov a výkladnou skriňou nášho domu. SPC panely sú vynikajúcou alternatívou k drevenej podlahe, ktorá je samozrejme krásna a efektívna.  Vinylové dosky SPC sú novou generáciou podláh s radom výhod, ktoré ich odlišujú od ostatných podlahových krytín.

Výhody SPC panelov

Začnime tým, že panely SPC sú dokonalým riešením pre ľudí, ktorí snívajú o jednotnej podlahovej ploche, od kuchyne po obývaciu izbu a kúpeľňu. Je to možné s panelmi SPC. Sú vodotesné, vďaka čomu ich môžeme inštalovať na miesta vystavené vlhkosti, ako sú kuchyne alebo kúpeľne, a pre svoju vysokú odolnosť je ich možné úspešne inštalovať aj do verejných zariadení, ako sú obchody, reštaurácie, kancelárie, hotely. Panely majú 23. domácu úžitkovú triedu a 32. úžitkovú triedu.

Široká škála módnych vzorov a odtieňov vytvára široké možnosti pri usporiadaní aj toho najnáročnejšieho interiéru . Môžeme zvoliť dekory podobné drevu, vracajúce sa k priazni prírodných dubov, stále populárne šedé alebo tmavé dekory, dokonale imitujúce prírodné drevo.

Ďalšou výhodou panelov SPC je povlak, ktorý je veľmi príjemný na nohy, vďaka čomu sú panely teplé a pohodlné aj v chladné ráno.

Prejdime teraz k zostave, ktorá je mimoriadne jednoduchá, a to vďaka tomu, že panely SPC sú stabilné a ne telegrafujú. Tento pojem znamená, že mierne nerovnosti podkladu nezanechávajú stopy na povrchu panelov, ako je to v prípade krytín LVT. Vďaka tomu je príprava na inštaláciu panelov oveľa rýchlejšia. Panely SPC je možné navyše položiť priamo na starú podlahu bez podkladu, napríklad na keramické dlaždice. Cvakacie spojenia sú navyše stabilnejšie ako v bežných paneloch alebo v prípade lepených podláh LVT. Takéto riešenia jednoznačne uľahčujú a urýchľujú montáž.

Z186 Grey Seal Oak (RW)

Z186 Grey Seal Oak (RW)

Cena po zľave: 19,90€

Z209 Butterscotch Oak (FN)

Z209 Butterscotch Oak (FN)

Cena po zľave: 19,90€

Z187 Sandcastle (RW)

Z187 Sandcastle (RW)

Cena po zľave: 19,90€

Z217 Eclipse Oak (FN)

Z217 Eclipse Oak (FN)

Cena po zľave: 19,90€

Z198 Moonlight Oak (BG)

Z198 Moonlight Oak (BG)

Cena po zľave: 19,90€

Štruktúra:

Pravé drevo (RW)

Brilliant Gloss (BG)