fbpx
 

Stavebné púzdra

Stavebné púzdra SCRIGNO pre posuvné dvere

Už viac ako 25 rokov patrí spoločnosť Scrigno ku špičkovým výrobcom a predajcom púzdier pre posuvné skryté dvere a okná. Široká ponuka výrobkov Scrigno umožňuje nájsť riešenie vhodné pre akúkoľvek úsporu priestoru. Od púzdier pre okná a dvere, bezoblôžkové posuvné, ale i otočné dvere a príslušenstvo.

Scrigno je synonymom zaručenej kvality, ktorá umožňuje dlhú životnosť. Na kolieska vozíka a na integritu priečky vedenia z anodizovaného hliníku poskytuje výrobca 20-ročnú záruku.

SCRIGNO Stech

 

Technické parametre pri puzdre do murovanej priečky
Konštrukcia kapsy je z pozinkovaného plechu s hrúbkou 0,5 mm na bokoch/zadnom profile a 0,8 mm na hornom/spodnom profile.

 

  • Bok kapsy je vyrobený z jediného kusu plechu a vyznačuje sa zvislým rebrovaním s rozostupom 100 mm. Rebrovanie poskytuje konštrukcii vyššiu pevnosť.
    Kovová sieť, ktorá kompletuje bok, je z pozinkovanej ocele a je pripevnená k boku prostredníctvom spôn, umožňuje vynikajúcu priľnavosť omietky.
    Spolu s plechovou kapsou sa dodáva perlinka, ktorá sa umiestňuje v hornej časti na mieste spoja medzi plechovou kapsou a murivom (z oboch strán).
    Chráni pred možným vznikom malých prasklín v omietke.
  • Puzdro je vybavené dvomi spojovacími rozperami potrebnými na inštaláciu.
  • Súčasťou balenia je systém Scrigno Soft, spomaľovač zatvárania posuvných dverí do 30 kg.