fbpx
 

QUICK • STEP

quickstep-300x160

Zoznámte sa s najnovšou generáciou vysokokvalitných laminátových a vynilových podláh. Podlahy, ktoré nielenže vyzerajú výnimočne štýlovo a prirodzene ale taktiež sú nárazuvzdorné a hlavne 100% odolné voči vode.

Laminátové podlahy Quick Step sú vytvorené tak aby vám vydržali celý život. Vďaka svojim šikovným inováciám ako je Scratch Guard sa vysporiadajú s nástrahami poškriabania a sú desaťkrát odolnejšie.

 

Majú vodovzdornú technológiu HydroSeal, ktorú u nás nájdete v piatich laminátových kolekciách. Povrch podlahy je úplne utesnený, takže baktérie nečistôt ani rozliate tekutiny nemajú šancu. Taktiež sa nová laminátová podlaha pýši 25 ročnou zárukou.

Dub Estate svetlosivý_dkp_web

Vinylová podlaha Quick-Step je príjemný zážitok v každom smere: ich prírodný dizajn upúta zrak, sú mäkké a teplé na dotyk a vďaka ich akustickým vlastnostiam vás nebude obťažovať neželaný hluk opätkov, topánok, tenisiek alebo labiek domácich miláčikov.

Ideálna pri renovácii, je veľmi tenká a ľahko sa montuje (vďaka patentovanému klik systému Uniclic Multifit). A po pridaní pevných vinylových krytín je teraz k dispozícii vinylové riešenie pre akýkoľvek typ podkladu (vyrovnaný, nepravidelný alebo veľmi nepravidelný).

Alpha Vinyl: vysoko výkonné tuhé podlahy

100 % vodeodolná

Alpha Vinyl ponúka náš pokročilý vodotesný klik systém. V kombinácii s našou vodoodpudzujúcou technológiou to zaisťuje plne vodotesnú podlahu, ktorá je ideálna pre kuchyne, kúpeľne a iné oblasti náchylné na vlhkosť a rozliatia. Vďaka tomu sa tiež vaša nová podlaha oveľa jednoduchšie čistiť.

Ultra silná pre maximálnu odolnosť.

Padajúce predmety, rozliatia a poškriabania nemajú šancu vďaka ultrapevnému jadru podlahy Alpha Vinyl a jedinečnej vrchnej vrstve s technológiou odolnou proti poškriabaniu a škvrnám. Vďaka tomu vaša podlaha nielenže vydrží dlhšie, ale tiež zaisťuje, že môžete byť naozaj sami vo svojom vlastnom dome.

Vhodná pre nepravidelné povrchy.

Pevné jadro podláh Alpha Vinyl ponúka ďalšiu výhodu: vo väčšine prípadov nebudete musieť pripraviť podlahu pred montážou. Vďaka tomu je podlaha Alpha Vinyl vynikajúcou voľbou pre projekty rekonštrukcií. Pomáha tiež to, že vďaka patentovanému klik systému, ktorý sa ľahko používa, sa dosky mimoriadne ľahko montujú.

Borovica snežná

AVMP40204

Dub jesenný medový

AVMP40088

Dub jesenný čokoládový

AVMP40199

 Dub bavlna útulný sivý

AVMP40202

Dub jesenný hnedý

AVMP40090

Dub čistý červený

AVMP40097