QUICK • STEP

 

Zoznámte sa s najnovšou generáciou vysokokvalitných laminátových a vynilových podláh. Podlahy, ktoré nielenže vyzerajú výnimočne štýlovo a prirodzene ale taktiež sú nárazuvzdorné a hlavne 100% odolné voči vode.

 

Laminátové podlahy Quick Step sú vytvorené tak aby vám vydržali celý život. Vďaka svojim šikovným inováciám ako je Scratch Guard sa vysporiadajú s nástrahami poškriabania a sú desaťkrát odolnejšie.

 

Majú vodovzdornú technológiu HydroSeal, ktorú u nás nájdete v piatich laminátových kolekciách. Povrch podlahy je úplne utesnený, takže baktérie nečistôt ani rozliate tekutiny nemajú šancu. Taktiež sa nová laminátová podlaha pýši 25 ročnou zárukou.

 

Vinylová podlaha Quick-Step je príjemný zážitok v každom smere: ich prírodný dizajn upúta zrak, sú mäkké a teplé na dotyk a vďaka ich akustickým vlastnostiam vás nebude obťažovať neželaný hluk opätkov, topánok, tenisiek alebo labiek domácich miláčikov.

 

 

Ideálna pri renovácii, je veľmi tenká a ľahko sa montuje (vďaka patentovanému klik systému Uniclic Multifit). A po pridaní pevných vinylových krytín je teraz k dispozícii vinylové riešenie pre akýkoľvek typ podkladu (vyrovnaný, nepravidelný alebo veľmi nepravidelný).