fbpx
 

Porta

porta_logo

Máme takmer 30 rokov skúseností.

Vieme, že pre každého človeka je najdôležitejší jeho domov a každý domov začína dverami.
Otvárajú a zatvárajú náš súkromný svet, v ktorom sa chceme cítiť šťastne a bezpečne.

Našou príjemnou starosťou je vytvorenie takých dverí, ktoré budeš otvárať s chuťou a radosťou, aby si prekročil každý prah v najdôležitejšom mieste na svete – Tvojom dome.

o-firmie_dystrybucja

Tvoríme pre Seba

Už 30 rokov využívame najnovšie technológie a trendy. Naši špecialisti z oddelenia Inovácií a R & D sledujú novinky svetového dizajnu a prispôsobujú ich tvojim potrebám.

Chceme v Tebe uvoľniť vášeň a kreativitu, preto Ti dávame možnosť personalizácie dverí a to najväčšie na trhu. Môžeš ich prispôsobiť svojmu interiéru, kedy rozhoduješ nielen o odtieni, ale práve o neštandardných modeloch a rozmeroch. Vďaka tomu, dvere, ktoré si vyberieš, sú Tvoje od začiatku do konca.

Kvalita

Investujeme do modernej a zautomatizovanie technológie výroby, aby sme mohli na trh dodávať dvere s najvyššou kvalitou. Na každom kroku projektu našich výrobkov, pracujú vysoko kvalifikovaní špecialisti a architekti. Vlastníme strojový park, dodaný od nemeckých a talianskych výrobcov, a na ktorom je zrejmá najnovšej generácie zariadení na výrobu dverí a zárubní.

Neustále investujeme do moderných výrobných priestorov a na výrobu používame produkty a príslušenstvo najvyššej akosti. Všetko smeruje k tomu, aby mohli naše dvere mnoho rokov zdobiť Tvoj domov.

Spoločné úsilie

Ceníme si predovšetkým  nápady a vízie. Veríme potenciálu našich rodených architektov a projektantov, ktorí hľadajú možnosti ako predviesť svetu svoj talent. Pozývame preto ambicióznych mladých projektantov k spolupráci a k účasti v súťažiach Porta, aby sa mohli predviesť so svojimi čerstvými, často prekvapujúcimi nápady na dizajnové riešenie.

Aktívne prezentujeme našich laureátov a víťazné práce sú prezentované na prestížnych veľtrhoch interiérového dizajnu. V roku 2012 a 2013 sa víťazi mohli so svojimi prácami predstaviť počas Łódź Design Festiwal, a v tomto roku budú najlepšie práce súťaže Porta BY ME prezentované na veľtrhoch aréna DESIGN 2015 v Poznani.